Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
290 000 € 2 900 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
210 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 4
For Sale
235 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 4
For Sale
18 000 € 260 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 2
For Sale
155 000 € 700 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 210 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
245 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
140 000 € 1 040 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 125 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2