Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
400 000 € 1 860 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 114 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
155 000 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
140 000 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
130 000 € 820 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 158 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
95 000 € 950 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
700 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Plot Area: 1949 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
320 000 € 3 200 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2