Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
2 400 000 € 20 000 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
73 000 € 910 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
200 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
500 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
Price on request
  • Area: 55 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
400 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
90 000 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
78 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2