Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
110 000 € 410 € / sq.m.
  • Area: 271 sq.m.
  • Plot Area: 528 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
350 000 € 6 030 € / sq.m.
  • Area: 58 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
115 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 2600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2