Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
107 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
145 000 € 1 320 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
380 000 € 1 130 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 335 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
110 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
130 000 € 2 650 € / sq.m.
  • Area: 49 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
400 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4