Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
42 551 000 ₽ 281 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 151 sq.m.
  • Plot Area: 4966 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
156 308 000 ₽ 273 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 571 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
26 051 000 ₽ 120 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 217 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
45 156 000 ₽ 225 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
138 072 000 ₽ 276 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
30 393 000 ₽ 110 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 276 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
46 024 000 ₽ 368 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2