Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
195 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 430 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
98 000 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
93 000 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 47 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
200 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
40 000 € 870 € / sq.m.
  • Area: 46 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
100 000 € 1 750 € / sq.m.

Other Ionian Islands, Greece

Ionian Islands, Greece Details
  • Area: 57 sq.m.
  • Plot Area: 70 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1