Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
285 000 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 240 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
55 000 € 920 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 155 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
220 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
580 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 406 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5