Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
56 000 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 1
For Sale
900 000 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
110 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 52 sq.m.
  • Plot Area: 88 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
83 000 € 830 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 2680 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4