Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
560 000 € 5 600 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
800 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 9
For Sale
240 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
360 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 600 000 € 8 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3