Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
760 000 € 5 280 € / sq.m.

Other Peloponnese, Greece

Peloponnese, Greece Details
  • Area: 144 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
400 000 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
750 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
560 000 € 3 520 € / sq.m.
  • Area: 159 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
195 000 € 1 950 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
265 000 € 1 200 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 110 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 000 000 € 2 630 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 4100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1