Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
295 000 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 3935 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
550 000 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 520 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
150 000 € 1 060 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 142 sq.m.
  • Plot Area: 4160 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
310 000 € 3 440 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
480 000 € 1 200 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5