Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
135 000 € 610 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 140 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
339 000 € 1 510 € / sq.m.

Other Irakleion, Crete, Greece

Irakleion, Crete, Greece Details
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3