Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
240 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Plot Area: 920 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
350 000 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 520 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
310 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 188 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
245 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 159 sq.m.
  • Plot Area: 114 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
578 000 € 3 610 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 780 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
376 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 474 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
140 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1