Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
980 000 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
360 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 10
For Sale
635 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 171 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
652 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 211 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
460 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 210 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
500 000 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 500 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 4800 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 10
For Sale
700 000 € 11 670 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2