Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
150 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
130 000 € 820 € / sq.m.
  • Area: 159 sq.m.
  • Storey: 3
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
268 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 484 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7