Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
220 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
650 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Plot Area: 420 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
69 000 € 690 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 590 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
345 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
275 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 197 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 1
For Sale
800 000 € 1 140 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 1
For Sale
395 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 1
For Sale
500 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 261 sq.m.
  • Plot Area: 165 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
185 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 87 sq.m.
  • Plot Area: 251 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2