Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
135 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
155 000 € 860 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 2
For Sale
Price on request
  • Area: 265 sq.m.
  • Plot Area: 225 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 250 000 € 3 770 € / sq.m.
  • Area: 597 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
1 400 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
85 000 € 850 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
200 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1