Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
50 000 € 1 250 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 40 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
410 000 € 4 510 € / sq.m.
  • Area: 91 sq.m.
  • Plot Area: 138 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
450 000 € 2 430 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
350 000 € 1 000 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1070 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
90 000 € 640 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
495 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4