Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
170 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 138 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 1
For Sale
270 000 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 138 sq.m.
  • Plot Area: 710 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
180 000 € 780 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 340 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
450 000 € 4 050 € / sq.m.
  • Area: 111 sq.m.
  • Plot Area: 1904 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
265 000 € 1 350 € / sq.m.
  • Area: 196 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
Price on request
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 90 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2