Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
650 000 € 4 450 € / sq.m.
  • Area: 146 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
600 000 € 4 920 € / sq.m.
  • Area: 122 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
774 000 € 4 300 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
498 000 € 4 740 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 396 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
414 000 € 3 940 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 1095 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
420 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
520 000 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 119 sq.m.
  • Plot Area: 319 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 200 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 192 sq.m.
  • Plot Area: 562 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
600 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
170 000 € 2 070 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
190 000 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1