Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
138 000 € 990 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
250 000 € 1 250 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 1
For Sale
1 100 000 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 6
For Sale
1 250 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2750 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
350 000 € 3 500 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
92 000 € 1 280 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
340 000 € 4 000 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
85 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 70 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 3
For Sale
220 000 € 890 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 246 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
145 000 € 1 020 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 142 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 200 000 € 3 140 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 8
  • Rooms: 1