Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
340 000 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 114 sq.m.
  • Plot Area: 12000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 100 000 € 2 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 14000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
120 000 € 1 040 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
39 000 € 650 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 000 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 4400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
420 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 232 sq.m.
  • Plot Area: 828 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3