Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
6 000 000 € 8 570 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 4550 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
600 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
200 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
330 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
370 000 € 1 320 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
50 000 € 590 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
200 000 € 1 640 € / sq.m.
  • Area: 122 sq.m.
  • Plot Area: 422 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
250 000 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 86 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3