Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
500 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
840 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 2031 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
550 000 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
350 000 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
215 000 € 860 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1736 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
430 000 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 216 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
125 000 € 690 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
140 000 € 760 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 210 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
300 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3