Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
630 000 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 620 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 9
For Sale
410 000 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3