Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
425 000 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
145 000 € 560 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
300 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
92 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 70 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
240 000 € 920 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 360 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
450 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
47 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1