Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
130 000 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 53 sq.m.
  • Plot Area: 280 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
220 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
400 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
450 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1219 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 800 000 € 6 360 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6