Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
107 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
145 000 € 1 320 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
350 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
215 000 € 1 940 € / sq.m.

Other Central Macedonia, Greece

Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 111 sq.m.
  • Plot Area: 260 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
270 000 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 200 000 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6