Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
1 470 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 3400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
660 000 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
330 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 3250 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
650 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 4270 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
450 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
380 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
380 000 € 860 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
320 000 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
475 000 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2