Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
115 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 48 sq.m.
  • Plot Area: 115 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
160 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
540 000 € 3 860 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
280 000 € 1 570 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 178 sq.m.
  • Plot Area: 618 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
580 000 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 4020 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
95 000 € 760 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 225 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
65 000 € 810 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 225 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
250 000 € 1 720 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 330 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
180 000 € 950 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
290 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
380 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 3