Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
330 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
315 000 € 540 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
650 000 € 1 950 € / sq.m.
  • Area: 333 sq.m.
  • Plot Area: 3029 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
650 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 4150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
550 000 € 2 440 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
220 000 € 1 200 € / sq.m.
  • Area: 183 sq.m.
  • Plot Area: 4050 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
160 000 € 840 € / sq.m.
  • Area: 191 sq.m.
  • Plot Area: 667 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6