Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
630 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 6
For Sale
350 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
580 000 € 5 800 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 260 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
145 000 € 1 020 € / sq.m.
  • Area: 142 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
165 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 90 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 4