Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
80 000 € 570 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 140 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
580 000 € 2 230 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
130 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 359 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
120 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 455 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
260 000 € 1 040 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1