Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
270 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
240 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 390 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
190 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
220 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 114 sq.m.
  • Plot Area: 7500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
750 000 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 296 sq.m.
  • Plot Area: 186 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
125 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 476 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 1
For Sale
30 000 € 300 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 115 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
950 000 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
110 000 € 610 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
115 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 48 sq.m.
  • Plot Area: 115 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2