Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
1 200 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
90 000 € 1 000 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 1
For Sale
350 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 198 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 300 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
300 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
90 000 € 780 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
400 000 € 4 120 € / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
280 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3