Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
270 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
220 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
120 000 € 1 020 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
250 000 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
196 000 € 2 840 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Plot Area: 512 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
850 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 728 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 9
For Sale
210 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 235 sq.m.
  • Plot Area: 336 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4