Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
160 000 € 1 140 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 450 000 € 4 140 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
320 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
120 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
490 000 € 3 060 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1