Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
260 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 173 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
260 000 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
230 000 € 840 € / sq.m.
  • Area: 274 sq.m.
  • Plot Area: 278 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
780 000 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
295 000 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
700 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 203 sq.m.
  • Plot Area: 3807 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
250 000 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
270 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
180 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
270 000 € 900 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5