Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
350 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
210 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
159 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 212 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
120 000 € 440 € / sq.m.
  • Area: 272 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
450 000 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 4800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
750 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4