Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
165 000 € 2 060 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
185 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
190 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
230 000 € 1 350 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 270 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
Price on request
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1750 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
30 000 € 300 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 115 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
950 000 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
150 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
300 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5