Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
130 000 € 1 490 € / sq.m.
  • Area: 87 sq.m.
  • Plot Area: 148 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
300 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1450 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
73 000 € 970 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
60 000 € 230 € / sq.m.
  • Area: 257 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1