Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
158 000 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 111 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 3
For Sale
970 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
200 000 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
180 000 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
210 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
116 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
131 000 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
225 000 € 700 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 385 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
310 000 € 1 190 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
510 000 € 5 670 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
305 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2