Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
300 000 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Storeys count: 6
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
340 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1469 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
270 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
700 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
670 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
250 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
550 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 375 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
320 000 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
100 000 € 610 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
260 000 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
240 000 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
110 000 € 1 220 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
400 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 245 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
250 000 € 670 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4