Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
650 000 € 1 720 € / sq.m.
  • Area: 377 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
400 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 245 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
250 000 € 670 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
900 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 8
For Sale
320 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
900 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 605 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
320 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
145 000 € 1 450 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
130 000 € 720 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
64 000 € 1 210 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 53 sq.m.
  • Plot Area: 67 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1