Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
425 000 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
480 000 € 1 140 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 8000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
89 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 48 sq.m.
  • Plot Area: 62 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
160 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
850 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 368 sq.m.
  • Plot Area: 6500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
170 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
395 000 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 236 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2