Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
830 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 270 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 510 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
700 000 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
265 000 € 720 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
45 000 € 900 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
32 000 € 530 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
120 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 11500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
690 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 500 000 € 7 500 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 720 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3