Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
66 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 26 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
215 000 € 720 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
600 000 € 5 450 € / sq.m.

Other Ionian Islands, Greece

Ionian Islands, Greece Details
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
270 000 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 235 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
300 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 212 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 6
For Sale
120 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 84 sq.m.
  • Plot Area: 470 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
135 000 € 900 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
200 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 5
For Sale
350 000 € 800 € / sq.m.
  • Area: 435 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 12