Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
135 000 € 680 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
35 000 € 310 € / sq.m.
  • Area: 114 sq.m.
  • Plot Area: 366 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
320 000 € 1 450 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 1560 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
90 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
100 000 € 680 € / sq.m.
  • Area: 148 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
Price on request
  • Area: 40 sq.m.
  • Storey: -1
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
220 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 200 000 € 11 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 300 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 820 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 5
  • Rooms: 24
For Sale
350 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
130 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 83 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
430 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 224 sq.m.
  • Plot Area: 5900 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4