Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
110 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 280 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
111 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 68 sq.m.
  • Plot Area: 10 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
65 000 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 30 sq.m.
  • Plot Area: 580 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
234 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
500 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
180 000 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
255 000 € 1 020 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
340 000 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
85 000 € 1 550 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
850 000 € 2 430 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 6